четвер, 9 вересня 2021 р.

ЩО І ЯК РОБИТИ У ШКОЛАХ МІЖ ІНСТИТУЦІЙНИМИ АУДИТАМИ?                   Осадчий Іван Григорович, український педагог, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник

        "Освіта України" опублікувала моє велике інтерв’ю з питань організації сучасної шкільної освіти. Вважаю, що саме педагогіка якості освіти може слугувати ідеологією розбудови системи освіти в територіальних громадах. І вихідними в цій справі мають бути персональні освітні запити учнів і їхніх батьків щодо змісту, умов, засобів та форм здобування освіти, їх задоволення, а також постійне поліпшення освітнього середовища і освітнього процесу. Це так само визначально для керівника закладу освіти, який організовує освітню діяльність свого закладу, як і психолого-педагогічна діагностика учнів для вчителя, який здійснює педагогічну діяльність.Без цього некоректно починати і вести будь-які розмови про якість освітньої діяльності і якість освіти.

        Хто ще не читав моєї книги "Педагогіка якості освіти: бери й роби", або щось пішло не так, раджу розпочати з цього інтерв’ю. Буде цікаво і продуктивно!

Текст інтерв'ю

Немає коментарів:

Дописати коментар