вівторок, 7 лютого 2017 р.

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ - стосується кожного


7 лютого 2017 року у світі відзнається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

У цей день тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій, особливо, дітьми та молоддю.

Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету.

Сьогодні  в освітніх закладах  та  установах  нашого міста  на уроках, у бібліоткеках, на батьківських зборах, на сайтах, у соціальних мережах  діти та дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.

Станом на 10.00 ранку методистами Науково-методичного центру (100%), керівниками ЗНЗ та їх заступниками (80%), завідувачами ДНЗ та вихователями-методистами (45%), керівниками ПНЗ та їх заступниками (50%) завершено навчання на  мультимедійному дистанційному курсі безпечного користування ресурсами мережі Інтернет.

Слід відзначити, що до керівників ЕЗОШ№2, ЕНВК "ЗНЗ-ДНЗ"№6 та їх заступників приєдналися вчителі і також пройшли дистанційне навчання безпечного користування ресурсами мережі Інтернет!

Успішно завершили навчання і отримали сертифікати - 119 осіб. Заходи по безпечному поводженні в Інтернеті тривають. Чекаємо новин на сайтах ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ

Журнал навчених ЗНЗ
Журнал навчених ДНЗ 
Журнал навчених ПНЗ

Немає коментарів:

Дописати коментар